Home > eBooks > Czech >

Kabala pro začátečníky Svazek 1 (E-Book)
Kabala pro začátečníky Svazek 1


 
Kabala pro začátečníky Svazek 1 (E-Book)
Price: $9.99
Language: Czech

Availability: Available for download now

eBook Format

Kindle (mobi)
PDF

Qty:

  
Overview
 
Nabízíme Vám nový učební materiál, který vznikal pod vedením vědce-kabalisty, profesora (PhD), vedoucího Mezinárodní akademie kabaly Michaela Laitmana, následovníka klasické kabalistické školy, která je starší více jak jedno tisíciletí. Zároveň Michael Laitman vede moderní zkoumání v oblasti tohoto učení, které obdržely mezinárodní uznání, je členem Mezinárodní rady mudrců (World Wisdom Council) a ve spoustě dalších mezinárodních organizací.

Při vytváření učebnice autoři poprvé vyzkoušeli pokusy systematického rozložení základních oddílů klasické kabaly současným odborným jazykem. Učebnice je sestavena na základě materiálů, knih a lekcí Michaela Laitmana daného učení v Mezinárodní akademii kabaly. Učebnice obsahuje náčrtky, základní informace, odkazy na audio a videomateriály lekcí a vytisknuté klasické kabalistické zdroje.

Využívání zde obsažených studijních materiálů se doporučuje jak pro samostatné lekce, tak i jako učební materiál pro posluchače Mezinárodní akademie kabaly, a otvírá možnost pro hlubší studium originálních děl velkých kabalistů - Kniha Zohar, Učení deseti Sefirot atd.

Product Details:

Binding: E-Book

Page count: 504

Share your knowledge of this product with other customers... Be the first to write a review